SC BENTLEY INSTRUMENTS SRL

CUI: RO33862940
Registrul Comerţului J35/2710/2014

Birou

0374992952

Contact

DIVIZIA FERME:
Dragos Bucan
dbucan@bentleyinstruments.com
0755.130.454 – Moldova

Sergiu Suciu
ssuciu@bentleyinstruments.com
0755.130.455 – Transilvania

DIVIZIA SERVICE:
Valentin Galbau
0748.115.035
vgalbau@bentleyinstruments.com

Petrica Miclos
0755.130.453
pmiclos@bentleyinstruments.com

DIVIZIA LABORATOR:
Valentin Sav
0755.130.459 – Nord-Vest
vsav@bentleyinstruments.com

Isabela Bulai – Sud-Est
0755.130.458
ibulai@bentleyinstruments.com

ADMINISTRATIV:
Oana Bogdan
0755.130.452
obogdan@bentleyintrsuments.com

Contacteaza-ne

Prin trimiterea acestui formular esti de acord cu stocarea si procesarea datelor tale conform Politicii de confidentialitate

Sunt de acord